| laurentiu a întrebat:

Daca Dan Diaconescu candideaza pentru preşedinţia Romaniei, le-ati vota?

argumentati!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

L-as vota.Nu as avea nimic de pierdut, ceilalti fiind de mult timp expirati si vazuti ca ''hoti'', mincinosi etc. Este mai tanar si mai cunoscut si mai iubit poate de lume.Cred ca l-as vota pe el altul stingandu-mi orice speranta.Am dat sanse la prea multi din cei asa zisi mari in politica deci merita sa incercam.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voua Va place de Dan Diaconescu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mary Marry
Pai ai 18 ani sa poti vota?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mary Marry ai 18 ani pentru a-l vota pe Diaconescu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as vota.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pentru ca eu il cunosc si stiu ca este un om foooooooarte bun si el ar merita sa fie presedintehappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappythumbs up

| mary_5801 a răspuns:

Prefer nebunia lui vadim decat calmul lui diaconescu.

| Aiurita a răspuns:

Doamne fereste! Mai nou toti taranii sportivi ajung in parlament si ne mai miram ca se duce tare de rapa >.>. Inafara de asta nu il suport pe Diaconescu, din partea sa moara maine, oricum are o fata care iti vine sa o invinetesti.
Sorry for fans, is just my opinion! ^^

| abcd1234 a răspuns:

Nu l-as vota pe Diaconescu. Ar scrie pe strazi numai >

| denissa_3371 a răspuns:

Cu siguranta se va face mare dreptate pentru noi cei mici si muritori de foame.partidul poporului dd va fi loial celor ce-l vor alege.