| BuffaloSoldier a întrebat:

Daca esti beat si dormi o ora iti revii?

Răspuns Câştigător
| lilica06 a răspuns:

Buna!
Daca esti beat si dormi o ora te poti trezi cu dureri de cap si ameteli.Iti indic sa dormi cel putin 3-4 ore si iti vei reveni.Pe unii oameni ii ajuta mult sa bea alcool inainte de somn pentru ca ii adorm mai repede. Sper ca te-am ajutat si nu ezita sa apelezi la mine pentru un mic sfat!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, intr-o ora nu iesei alcoolul din sange... daca bei mult nici dupa 8 ore nu iese

| Dariusuu a răspuns:

Nuu.

Organismul tău are nevoie de cel puţin 6-7 ore de somn ca să-ţi revii.

| Jo17 a răspuns:

Daca estu beat, adormi si te trezesti peste mai mult de o ora.

| TheWhiteDemons a răspuns:

Max 3 ore sau 2, poti sa mai fii ametit dupa o ora

| helentpu a răspuns:

Încearcă, ia vezi =]]]]]

| helentpu a răspuns:

Încearcă, ia vezi =]]]