| gklmdsflngklsdng a întrebat:

Cine stie dupa ce esti beat beat de nu mai sti ce facii, cate ore trebuie sa dormi ca sa iti revii sunt curioasa atat totrolling on the floor) la baietii rolling on the floor?

Fundăă :X repede:p

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă eşti aproape de comă trebuie să dormi minim12 ore, te trezeşti iei ceva remedii şi mai zaci 4-6 ore.

| MioaraParalescu a răspuns:

Am baut intr-o seara cu prietenii mei vreo 4 doze de bere si aproape un litru jumate de vin de vin(nu mancasem mai nimic)
In orice caz in ziua respectiva nu m-am mai putut intoarce pe picioarele mele acasa laughing
Dar ca sa imi revin complet mi-au trebuit 3 zile.

| spiridusuanonim a răspuns:

8 ore cel putin si nici atunci nu iti revi total, daca bei un pahar de apa esti din nou beat

| spiridusuanonim a răspuns:

Acum depide de la o persoana la alta. altu poate sa isi revina si in cateva ore