| boborock2011 a întrebat:

Cum iti revii din starea de a fi beat? Sau macar, cat de cat. Si nu-mi spuneti de somn!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Λndrei a răspuns:

Oxigen!
Iesi afara si stai vreo juma de ora din 2 in 2 ore si nu te imbeti,(testat de mine cu 10 beri si alexandrion in 5-6 ore)!
Pai iti dai cu apa rece pe fata,(daca e iarna te bagi cu capu in fatau' in zapda, nu glumesc).Dai afara tot ce ai in stomacel, asta ar mai fi o varianta sau bei sucuri si apa minerala destul de multa incat sa mergi la toaleta din 10 in 10 minute,(dar nu foarte mult sa ajungi pe la urgenta...).
Si o ultima varianta pe care o mai stiu ei si este extrem de buna: MANACI O LAMAIE INTREAGA! Da rapid nu in 10 ore.O fi ea acra dar isi face efectu laughing

| rossonero593 a răspuns:

1. Treaba cu varza sau zeama de varza e cea mai mare prostie! TERMINATI ODATA CU SFATURI DE GENUL DACA NU V-ATI DOCUMENTAT! Varza doar iti creste pofta de a consuma apa. Apa e necesara atunci cand esti beat/mahmur.
2. O dupa masa relaxanta, o ciorbica calda, multa apa happy

| Annie2498 a răspuns:

Shake de banane si capsunii:X

| SarahParker a răspuns:

Cu apa pe ochi, dar daca dormi te trezesti de tot, fiindca in somn ai vise, despre persoana care esti tu cu adevarat, iti amintesti cine esti iar cand te trezesti esti la realitate, dar daca e vreo reactie brusca, nnu stiu il sperii rau sau iii dai sa inspire ceva cu miros puternic se trezeste...funda.multumesc frumos

| aurelian_4480 a răspuns:

Zeama de varza sau ceva murat ex castraveti

| Bubbleee98 a răspuns:

Zeama de varza...aer curat si o cafea tarehappyla mine merge

| Mami24 a răspuns:

In primul rind trebuie sa te Hidratezi.Cel mai bun lucru bea 1 litru de apa plata sau potabila Consuma ceva dulce.Cel mai indicat ar fi miere de albina Dupa care aerul curat si racoros Fa miscare alearga sau fa flotari Un galbenus de ou frecat cu zahar sau miere Mai poti incerca sa consumi hrean cu un pic de smintina Dar cel mai bun lucru e sa nu ajungi in acel stagiu Bea dar bea CUMPATAT

| Daniel_Amigo_1989 a răspuns:

Sa site rau

| Thedeadkilla a răspuns:

Smantana si un mar si esti nou chiar atunci cand esti beat a doua zi esti superman