| Ramonicutza a întrebat:

Daca eu sau altcineva ar avea parul mare pe picioare la 12 ani ar trebui sa ma epilez?laughing

Răspuns Câştigător
| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Din cate vad esti fata happy
In mod normal, nu e de la varsta asta dar poti sa incerci daca il ai mare si tie urat la vara in pantaloni scurti sau costum de baie

3 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Daca esti baiat nu!

| BogdanVasc a răspuns:

In nici-un caz! Daca esti baiat e ceva normal, pentru ca esti BAIAT. Daca esti fata, atunci ai putea sa te epilezi daca ai parul chiar foarte mare (peste 2cm). Daca nu, asteapta pana la 15-16 ani. Funda?

| dia733 a răspuns:

Buna! daca ai parul mare poti sa te epilezi dar mai bine sa te razi ca daca te epilezi e cu ceara si nu face bine la circulatia sangelui. Poti sa-ti iei un aparat de ras pentru femei cum ar fi marca Gillette. MULT NOROC!