| florin1998 a întrebat:

Daca fac exercitii cu gantere de 2 kg in fiecare seara in cat timp se vad rezultatele? Cel mai rapid raspuns primeste funda

15 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Rezultatele se vor vedea si simti peste mult timp deacum incolo! Tu vrei muschi pe moment sau vrei o robustete si un corp frumos si armonios dezvoltat? Daca vrei muschi la moment, renunta la gantere si treci pe sala si steroizi. Daca vrei un efect ca lumea si de durata continua cu ganterele si ia-ti si un extensor. Dar fa si multa miscare in aer liber, practica si un sport de cel putin doua ori pe saptamana (nu musai intr-un cadru oficial), inoata cand ai ocazia, misca-te cat mai mult. Si manaca sanatos (fara prajeli prea multe, fara snacks si fast food; din toate, mancare gatita, fructe si legume proaspete cat cuprinde + o hidratare corespunzatoare). Succes, rabdare si...sanatate maxima!

| noktambul a răspuns:

Revin : exercitiile care la faci acum, nu le fa seara. Fa-le dimineata si seara. Seara cu cel putin 2 ore inainte de culcare, dupa care 1/2 ora de plimbare in pas alert. Fa exercitiile in fata onglinzii, ca sa vezi ce muschi lucreaza si ca sa iti dea incredere in tine. Bafta!

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Rezultatele 'vizibile' se vad dupa cel putin jumatate de an.

| Liviu_2320 a răspuns:

Daca faci multe in 2-3 saptamaniwinking

| Alexandrup a răspuns:

Intr-o saptamana maxim 500 de grame. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Eyshan a răspuns:

Pai daca faci cu aceeasi greutate in fiecare seara in 2-3 luni.

| marcelboss a răspuns:

Salut eu am 15 ani si fac cu 12 kg de un an si se vede ceva. deci tie itit trebuie gantera de cel putin 8 kg cu 2-6 kg fac femeiilelaughing deci ia-ti una de 8 kg si o sa se vada in 1-2 ani. bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Krissypunkysenss a răspuns:

Oricum in mai mult de 1-2 saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fber

| Sacurasik a răspuns:

Cred ca în vreo luna

| Vlad_Emanuel_1997 a răspuns:

Cel mai bine este sa lasi greutatile deoparte.Deocamdata ar trebui sa faci in fiecare zi genoflexiuni, abdomene, tractiuni si flotari... si cand ai timp mai da si o tura prin fata blocului!winking

| Marlbor0 a răspuns:

Marcelboss esti un taran, si vorbesti fara sa sti.eu am vorbit cu un doctor si la varsta ta daca mai faci mult cu ganterele de 12 kg si faci si exercitii cu care ridici deasupra capului vei ramane un cocosat. Intradevar 2 kg e prea putin incearca cu unele intre 5-7 kg.eu am facut 5 din 7 zile pe saptamana si in 2 saptamani s-au vazut rezultate dar micutebig grin in mai mult timp se vor vedea mai mari rezultatele.FA-TI UN PROGRAM SI RESPECTAL CU STRICTETE, nu ar strica sa mananci si ceva fructe.