| anonim_4396 a întrebat:

Am niste haltere, gantere, cum ma ocup cu ele, dati niste exercitii si in cit timp se va vedea rezultatele?

Răspuns Câştigător
| stefanradu a răspuns:

Salut Sm1L3,
Uite aici un program de antrenament care te va ajuta sa faci progrese foarte bune, in cateva saptamani: http://hunkbody.ro/exemplu-de-antrenament-cu-greutati-pentru-ectomorfi/
Spor!

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

2 luni, si rezultatele o sa se vada in forta prima data

| ParadoxRO a răspuns:

Www.culturism.ro
Intra aici, gasesti informatii

| AlphaGod a răspuns:

Daca nu ai lucrat niciodata mai mult de o luna cu ele si te apuci acum vei vedea rezultate chiar din prima luna, dar trebuie sa muncesti mult si depinde si de varsta