| George_8501 a întrebat:

Daca imi visez prietenul ca isi uita ceva la mine si eu ii duc inapoi acel lucru si el imi zice sa-l pastrez si se poarta bine cu mine atunci daca ies afara cum se va purta cu mine dar de la un timp se comporta urat

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Este doar un vis, nu are nici o treaba cu realitatea, probabil ai adormit cu gandul la comportamentul lui si de aceea ai visat.
De ce il tii langa tine daca se comporta urat? Vorbeste cu el, cat o sa-l mai lasi asa? Poate visul va deveni realitate la un moment dat.winking
ENjoy!