| strawberrycool14 a întrebat:

Baiatul pe care-l plac se poarta foarte urat cu mine de la o vreme! Altadata se uita foarte des la mine si se purta mai frumos! De ce face asta acum?sad

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Avea alte interese.

| Anddreee a răspuns:

Poate te placea si el si acum nu ii mai pasa.
Poate trece printr`o perioada mai proasta si nu are chef de dulcegarii.
Cine stie.

| Em40 a răspuns:

Buna! nu ii mai esti pe plac, stii nu e interesant un lucru cind fata face totul ar trebui si baietii sa insiste,, fii mai indiferenta nu il mai lua in seama, daca te intreaba ceva nu ii raspunde, arata-i ca nu iti mai place de el..crede-ma dupa ce vei face asta el se va comporta altfel..multa bafta scumpo, pup))

| Tonitzzza a răspuns:

Buna! Te-ai gandit ca poate tu nu il bagi in seama? Iar daca dupa ce il bagi in seama el tot urat vorbeste, atunci spune-i in fata cu ce gresestehee hee

| Annnaaa a răspuns:

Esti proasta si te tii dupa el, esti insistenta..fii indiferenta..Indiferenta doare cel mai tare. Daca tot nu face nimic, atunci clar nu ii pasa de tine. esti inca una pe lista lui. hai bafta, asculta`mi sfatul, cred ca e bun kiss

| AksuniX a răspuns:

Nu i-ai dat ce a vrut.