| unbaiat_5498 a întrebat:

Daca in noaptea asta care e "Noaptea Sfantului Ilie" te uiti pe geam, patesti ceva? Se spune ca te vad ielele de-asta intreb!

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu patesti nimic, stai linistit, alea sunt superstitii din popor tongue

7 răspunsuri:
| codgaby a răspuns:

Te vede vecina-ta.hee hee sa vezi tu atunki.eu am facut sa vezi acum ce patesc.crying ah si mai era si dezbracata

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Nu se întâmplă nimic, sunt doar superstiţii.
Pa, pa.

| M0nique a răspuns:

Scuze ca intreb, dar ce sunt alea iele?

| DarkBlood32 a răspuns:

Te vede...hai ca era sa zic eu ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vede militia laughing

| Cineva5 a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic! Astea sunt superstitii(babisme).Nu prea ai ce vedea pe geam decat ploaia...

| sorinbrocker a răspuns:

Depinde.Daca esti superstitios,nu e bine sa te uiti, daca nu esti, Vizionare Placuta happy