| sofia2000 a întrebat:

Daca joaca cineva pandanda imi ziceti si mie da fura bani de pe card ca vreau sa ma fac membru

Răspuns Câştigător
| candy99mandy a răspuns:

Eu joc pandanda am fost membru impreuna cu o colega, si colega aceea era membru si pe pandanda si pe club penguin si iti garantez ca nu fura bani in plus de pe card. Daca te ajuta eu am facut astfel:
1. am facut un nou card unde am alimentat doar cu 30 lei
2. m-am facut membru si, cand mi-au luat cel 5 euro nu au avut cum sa fure mai multi bani.

Sper sa te fi ajutat.

2 răspunsuri:
| candy99mandy a răspuns:

Eu vreau contul de nivelul 50 mi-l dai gratuit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un cont de level 50 cine il vrea sa spuna anuntul este valabil pana pe 31 aprilie