| timioros a întrebat:

Daca la messenger am dat ignore la cineva cum pot ca persoana aceea sa nu mai aiba ignore fata de mine. funda

5 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Messenger/Preferences/Ignore list/Remove persoana in cauza.

| MLVenus a răspuns:

Poti sa ii spui sa te scoata de la ignor, sau daca ai parola ei te poti scoate singur, dar din moment ce te are acolo inseamna ca are motiv, iar daca te-ai scoate singur (in caz ca ii sti parola)... te-ar baga iar la ignor.
PS: nu exista programe si alte prostii

| Kissmeagain a răspuns:

Intri la meniu acolo sus, dai la Messenger, dupa care alegi Preferences...vezi acolo Ignore list si ii cauti id-ul acelei persoane. Dupa care dai click pe el si dai Remove, dupa care Ok sau Apply...depinde ce ai acolo

| HolyPotato a răspuns:

Urmeaza acesti pasi:
-dai la messenger
-preferences
-ignore list
-aici iti va aparea o casuta unde sunt id-urile celor ignorati
-selectezi id-ul de acolo si dai "remove"
Sper ca te-am ajutatwinking

| 123456numelemeu a răspuns:

El se refera cum il scoate pe el acea persoana :
pei uite cum faci tu trebuie sa intri la ea in lista casa poti sa te scoti ori daca nu intri pe pulso ii bagi idul ei acolo si iti apare da a are hi5 sau facebok e tu atunci sti ce faci dai ori la facebok ori la hi5 la amundopua mai bine sau pe ce este acolo e si tu verifici prieteni ei apopiati depe facebok, hi5 etc,, ii bagi idurile lor in lista ta de mess si le ceri nr lui fata aia ( baiatu) de telefon sau ii spui un mesaj sa ii il de-a lui sa te scoata dl ignor sa poti sa ii spui ceva. funda?