| vinty a întrebat:

Daca mi-am schimbat aspectul profilului pe facebook in nou, pot sa revin la cel vechi? Exista vreo posibilitate?

2 răspunsuri:
| zw33ty a răspuns:

Nu se mai poate reveni la aspectul vechi fiindca din 30 martie timeline0ul este obligatoriu happy

| Roxana_1758 a răspuns:

Http://www.timelineremove.com/...dai click pe ce browser fol si dupa dai accept la ce trebuie sa downloadezi...eu asa mi l-am schimbat deci merge.(PS: tb sa fii logata pe facebook:).). fundita?:).