| nimicaici a întrebat:

Am vazut pe facebook multe persoane care si-au schiimbat aspectul profilului. Cum au facut?big grin

5 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Deschizi intai contul de facebook.
http://blog.videotutorial.ro/......ur-click/_

| nousername2 a răspuns:

Eu am intrat pe fb-ul unei colege si scria in coltul din dreapta al fb-ului fa-ti cronologie sau cv de genu' am apasat acolo m-am autentificat sau permite s am reusit

| Roxy69 a răspuns:

Cred ca vorbesti despre timeline! Asa este multi si.ai schimbat aspectul si tu poti daca vrei intri pe google si scrii timeline for facebook iar acolo vei gasi anumite siteuri care sa.ti arate cum sa facihappy! Succes