| crystynutza a întrebat:

Daca nu mananc paine. dulciuri nu beau suc. pot sa slabesc intr-o luna?big grin

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți slăbi cu condiția să faci și un pic de mișcare, ajuți mușchii să consume mai multe calorii.
Pa, pa.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DawinkingBineintelesbig grinDeasemenea sportu ajuta foarte multbig grin

| Petronela a răspuns:

Cred ca da

| Gentiana a răspuns:

Da

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Trebuie sa faci si sport happy si da! poti slabi.A.si incearca sa nu mananci prajeli :*

| ancan a răspuns:

Desigur + sa stai departe de fastfood, prajeli, si sa faci multa miscare happy

| Mikiee a răspuns:

Eu una te sfatuiesc sa faci spport in tot acest timp. te va ajuta foarte mult. cred ca despre paine poti sa o lasi mai moale dar sa nu o scoti total din alimentatia ta!
sper ca ti-am fost de ajutor... fundita?winking

| OneMoreGirl a răspuns:

Bineinteles ca slabesti. Daca ai face si niste exercitii speciale atunci cu siguranta vei slabi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| El3na a răspuns:

Da, cred. Iar ca sa nu faci asta degeaba niste exercitii fizice ar merge de minune, ai putea incerca sa mananci doar salate si chestii d'astea.