| . a întrebat:

"Daca nu vei selecta un castigator in urmatoarele doua zile, sistemul va atribui automat titlul de castigator utilizatorului care a primit cele mai multe voturi." Daca cineva posteaza o intrebare si nu e multumit/a de nici un raspuns, de ce sa fie ales un raspuns castigator? Userilor, voi nu va simtiti presati de chestia asta? Mie unu' nu-mi place sa fiu grabit. Si daca n-a raspuns nimeni la o intrebare, sau a raspuns tot cel/cea care a postat intrebarea, ca o completare, pentru ca editarea nu prea functioneaza din cate am observat, pe cine mai alege sistemul drept castigator? Tot pe cel/cea care a pus intrebarea?

4 răspunsuri:
| adrianhasde a răspuns:

Nu e corect, dar daca stai sa te gandesti ce este corect in lume la ora actuala? Raspuns: Nimic.

| paul0013 a răspuns:

Nu stiu... mi se pare destul de corect dar are puncte slabe in sensul ca daca tu vrei cat mai multe raspunsuri si dupa aia sa alegi...adica poare respunde cineva castigator dupa 3 zile...

| mikella a răspuns:

Nu stiu dar mie nu imi voteaza nimeni nici un raspuns dat.nu stiu ce sa cred despre acest site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie doua zile mi se par suficiente pentru a alege. Atribuirea automata are niste puncte slabe. Spre exemplu, am primit recent fundita pentru un raspuns eronat.http://www.tpu.ro/......misori-ss/