| LTAA a întrebat:

Astazi am primit mai multe e-Mailuri de la TPU, in care vedeam ceva de genul:
"Acum "n" zile ai postat o intrebare pe TPU la care nu ai acordat funda.
Daca in termen de "n" zile nu acorzi funda, aceasta va fi atribuita in mod automat raspunsului cu cele mai multe voturi.
Daca nu ai primit inca un raspuns util si nu doresti sa se atribuie funda automat, click aici."

Chestia asta este o prostie, nu exista o modalitate de a scapa de ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu se poate.Mesajul este transmis automat atunci cand se depaseste un nr de zile de la postare.In mod normal nici nu trebuie sa astepti acest mesaj; daca ai postat ceva trebuie sa ai grija sa mergi pana la capat, adica sa atribui un raspuns castigator.O seara buna.

| LTAA explică (pentru anonim_4396):

Si daca nu am primit raspunsuri utile, un fraier va primi funda, asta ma ingrijoreaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LTAA):

Din pacate, deocamdata asa este.De aceea spun ca cel mai bine este ca tu sa decizi cui vei acorda aceasta funda.O seara buna.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Le-am primit şi eu.

| OnuOnulică a răspuns:

Faza e că nu am mai intrat pe mail de vreo 5-6 luni... oricum dacă vrei să scapi de asta scrie la contact! poate, o să te ajute ei mai mult.

| Mădă0611 a răspuns:

Eu am dat de vreo 2 ori click pe "aici" si nu am mai primit mail-uri de genul, pana acum, cand am verificat si vad ca am. thinking Dau iar click acolo si poate nu mai primesc.

| LTAA explică (pentru Mădă0611):

Depinde daca mai ai si alte intrebari fara funda acordata.

| Mădă0611 a răspuns (pentru LTAA):

Am primit mail dupa prima intrebare postata si am facut cum ziceam, de vreo 2-3 ori am facut la fel, apoi desi puneam intrebari, n-am mai primit, dar don't tell anyone, sa nu vada adminii si sa puna robotelul la treaba.