| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg regulile care exista, se aplica, dar preferential!
In data de 27 iulie am postat o intrebare, iar in ziua urmatoare, o alta! Astazi observ ca la cea din data de 28 iulie exista un raspuns castigator, pe care nu eu l-am ales, iar la intrebarea din ziua anterioara, regula prin care calculatorul acorda funda aia in mod automat a fost incalcata, neexistand niciun raspuns castigator (desi intrebarea era mai veche!). M-am grabit sa acord funda raspunsului cel mai mult votat pozitiv.
Ce sa mai cred?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am vazut intrebari de 5-6 luni ca multe raspunsuri si care sunt fara fundita! Nu a dat-o nici un robotel! Ceea ce zici tu am mai vazut pe site la cineva care tot asa spunea ca nu a dat el fundita! La intrebarea ta din 26, initial cela/a care a primit fundita nu era anonim ci era un user care se numea "?" si caruia i-am urmarit raspunsurile din cauza ca isi retrasese prietenia! Si am vazut ca expresia "las-o ca macane" din raspunsurile ei (ca era o fata pozata la avatar) imi era foarte cunoscuta...si m-am lamurit pe deplin Cred ca sti si tu cine era! Nu stiu totusi cum s-a putut da fundita fara tine! Eu zic s-o intrebi pe Raluca!

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De cand cu aventurile mele cu Ionica, nu ma mai mira nimic. Dar, absolut nimic. Nici macar nemasurata prostie a unor useri. Iar caile adminilor...sunt total necunoscute.

| Hombre a răspuns:

Si tu de ce nu ai dat fundoaca si acum certi calculatorul, hai ceartama pe mine, da-mi fundoiul si gata. @Doc Trip de unde ai luat mami ţâţoiele alea ca-mi trebuie si mie la gonflabila o pereche, fac cinstewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum am verificat raspunsuri vechi pe care le-am dat intrebarilor de pe site si constat ca nu exista premieri acolo. Da, RalucaTPUro ne-ar putea lamuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia da-mi fundita sa-i facem in ciuda sistemului de vot straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@DocTrip, esti pitzi! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine ma calca pe nervi sistemul care "funditzeaza" automat. Nu o data am descoperit ca la intrebarile mele, desi eu nu am vrut sa ofer fundita, s-a gasit sistemul sa premieze cel mai prost raspuns sau cel mai provocator user. Privitor la cea de a doua varianta, nu cred ca scopul site-ului este sa fie premiat cel care simte nevoia sa irite userii din dorinta de a issca scandal. Cum spune si Andraxur, caile adminilor sint mai necunoscute decit cele ale Domnului. Eu am propus deseori sa se renunte la automatismul asta, cel ce a postat intrebarea trebuie sa fie singurul care decide care dintre raspunsuri merita sa fie premiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo, o fi DocTrip pitzi, da ia uite ce pitzi are la avatar acolo. Sa-ti dai cu tesla-n [...] si alta nu devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa-ti povestesc draga, daca ai sanii mari si musti dintr-o hartie, gata esti pitzi no talking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A nuuu, nu daca ai tzitzele mari. Doar daca se revarsa din decolteu rolling on the floor