| MrWrestleMania a întrebat:

Daca o sa cumpar din alta tara telefonul Samsung Galaxy S 2 am sanse sa fie mai ieftin decat in Romania? De exemplu daca il iau din America sau Canada?

Răspuns Câştigător
| NuImiPunNume a răspuns:

Nu cred...adica eu dupa cate am auzit, telefoanele in alta tara sunt mai scumpe.deoarece si veniturile sunt cu mult mai mari... dar tu faci cum consideri., eventoal daca ai un prieten sau o ruda in alta tara, sa ii spui sa se intereseze si sa iti spuna cat costa, dar daca nu este mare diferenta de pret, eu nu mas mai complica.ok.bye sper ca te-am ajutat.winking

1 răspuns:
| Esperança a răspuns:

Preturile la telefoane,calculatoare, laptopuri sunt cam aceleasi ca in Ro, unele sunt chiar mai scumpe...S2 acum a aparut si nu are cum sa fie ieftin, dar bafta la gasit!