| TeQui a întrebat:

Sa zic ca m-am saturat de tara asta de *** si vreau sa ma mut in America(exemplu) unde e mai bine decat in romania? Funda +vot totusi am ceva cu America... :X:Xlaughing

2 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Oriunde e mai bine decat in Romania si nicaieri nu-i mai bine ca-n Romania. totul depinde de tine, de aspiratiile tale, de nemultumiri, frustrari, dezamagiri. mai bine afla cin ce motiv te-ai saturat. in nicio suparae nu e un vinovat unic, exista si un procent care ne apartine.

| someOne_8792 a răspuns:

America a fost odata o tara dezvoltata, dar in momentul de fata nu mai este chiar asa! ar fi mai frumos daca ai merge in Franta, sau Austria. dar daca vrei neaparat sa pleci din Europa, poti sa te duci in continentul America, in Brazilia love struck e f frumos si acolo. alegerea iti apartine! ( funda? )