| Mihaela2022 a întrebat:

Dacă planific să merg intr-o vacantă pe 1 iulie ar trebui sa-mi iau biletul de avion încă de acum sau e prea devreme? Parinții mei imi spun că pâna pe 1 iulie e cale lungă

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde te duci. Mie mi se pare deja tarziu daca vrei un preț bun

| Yuoia a răspuns:

Pentru un pret bun, ar trebui sa-l cumperi deja.

| haileewatson a răspuns:

Pretul creste cu cat te apropii mai mult de 1 iulie

| Jessica1235 a răspuns:

De pe acum, poate găsești ceva ofertă care să țină doar câteva zile. Cu cât mai repede cu atât mai bine

| ZappyTv69 a răspuns:

Ia-l de acum. Prinzi preturi mai bune

| DanielIlie a răspuns:

Descarcă aplicația Bilete de avion. Poate te ajută. Concediu plăcut!

| loreewws a răspuns:

Cam acum, depinde unde ai vrea să te duci!