| Alina_5575 a întrebat:

Daca printr`un desen ar trebui sa te definesti ca individualtitate, ca personalitate in formare ce ati desena?thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumoasă întrebare ai pus, şi foarte funny avatar ai.
Probabil aş desena un copil lângăun copac, stând jos, singur, cu nimeni în jurul lui. Defineşte atât individiualitatea, şi mai ales personalitatea în formare.

24 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Un ou în interiorul căruia se află o întragă galaxie

| Bacemi a răspuns:

As desena un inorog.

| psiholoaga a răspuns:

O spirala verticala in culorile curcubeului.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Un porumbel alb ca zapadalove struck

| anad a răspuns:

Un nufar pe o apa ale carui petale fac pod, pana la mal, pentru prieteni.

| Arthur a răspuns:

Un fulg de nea day dreaming

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pe mine, in costum, langa un flipchart.

Abh
| Abh a răspuns:

Un bivol orb şi şchiop.

| Razvan a răspuns:

As desena un copac mov cum am vazut la o expozitie si langa el cineva cu spatele care priveste apusul.In fond nu conteaza fata(adica aparentele) ci personalitatea.Asta am incercat sa spune mereu.

| JeSa a răspuns:

Buna!,winking o fetita micuta cu chip dulce ca de ingeras!, Pa, pa!happy

| ViVi a răspuns:

Un inger big grin laughing
pentru ca asa sunt la personalitate f buna love struck:X cu oamenii si animalele

| Ana_6509 a răspuns:

O pietricica pe malul marii.

| lia a răspuns:

As desena o raza de soare dispersata.

April
| April a răspuns:

Un bob de roua pe un fir de iarba.Si m-as socoti nestemata in ficare diminata cand soarele m-ar privi o clipa inainte sa ma soarba...

| albastrel a răspuns:

. un fluturas... atat de frumos dar totusi atat de fragil...

| Elena_1106 a răspuns:

Pai felicitari pentru intrebare si eu as desena un vulture pe cerul albastru cu cativa norisori albi si niste stanci cu un lac sau o un leu un trifoi si o mana deschisa
leu=curajul
mana deschisa=incredere si dreptate
trifoi=eternitate

| Timishan a răspuns:

Delfin, intr-o Mare (intr-un Ocean) fara pericolele umane. day dreaming Inspirata intrebarea.Bravo! applause

| alle_1861 a răspuns:

Un cerc si un fluture in interior.

| andreimicutu a răspuns:

Un baiat inconjurat de multa lume...

| blue_butterfly a răspuns:

O mladita/ramura tanara (care ar trebui ingrijita cu atentie de catre cei cu personalitate deja formata).

| motzata a răspuns:

Mie imi place foarte mult abstracul.asa ca m-as defini desanad o sfera, un paralelipiped si niste forme ondulatewinkingcombinale si vezi ce-ti iesewinking

| doar.eu a răspuns:

1. Un suflet de copil imaginandu-si o lume pline de sperante. utopica
2. un om care alearga dupa porumbei
3. o oglinda intr-un spatiu gol
4. un om sarman pe un peron
5. o pata neagra pe un fundal colorat

| melina_2403 a răspuns:

...este un lucru pe care tu ar trebui sa-l stii cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as desena o luna si doua stele, eu luna si stelele sotul si baiatul

Întrebări recente