| blablablaa a întrebat:

Daca raman cu media neincheiata la desen. ce se intampla.raman repetent?

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Ramai cu situatia neincheiata (sau corigent daca profesorul iti incheie cu 4), iar daca la toamna nu dai corigenta( si sa iei macar 5) sau nu te prezinti la incheierea situatiei, da, poti ramane repetent!(nu am auzit de asa o situatie-la desen-, dar orice e posibil!)

| blablablaa explică:

Panata9... daca iti faci publicitate.laughing vezi ca nu am intrat.ca am avut si eu cont pe porcaria aia de site.

| blablablaa explică:

Problema e ca am un 10 si media 10 pe semestru trecut dar.trecuie sa avem un desen si nu-l am. daca ma prezint la ora si nu am desenul imi da 4 asa nu ma mai duc.

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Cum sa ramai cu media neincheiata la desen? laughing
nu ramai repetent. ramai corijent pe toamna. ai sa-ti inchei media la toamna inainte sa inceapa urmatorul an scolar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e vorba de o singura materie vei ramane doar corigent...