| ℬaby a întrebat:

Daca rotile rolelor s-au strambat, cum se pot aduce la forma initiala - Drepte...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mat31new a răspuns:

Le bati cu ciocanelu

| Robieski a răspuns:

Trebuie sa le tragi/impingi pana la forma initiala!

| ℬaby explică (pentru Robieski):

Am incercat asta, si stau drepte cam cat merg 2 metrii, si apoi iar se stramba. De ce?big grin

| Robieski a răspuns:

Stiu! Trebuie sa trangi suruburile alea care tin rotile! Sa nu ncerci cu ciocanelu ca le spargi! Funda?

| ℬaby explică (pentru Robieski):

Pai, cu ce sa incerc? Adica, nu stiu, cum pot sa le fac? Da-mi te rog indicatii...

| metalrock2327 a răspuns:

Pentru ca daca le indepti si le strambi de multe ori ..se inmoaie materialul de prindere .....si se vor stramba mai repede ....imi pare rau dar cred ca este nevoie de alta pereche ca sa te mai plimbi straight face