| akio a întrebat:

Daca s-a uitat cineva la seria de desene Super Robot Monkey Team Hyper Force Go! spuneti-mi si mie daca chiar exista un episod cu moartea DEFINITIVA a lui Antauri, ca asa mi s-a spus si daca e vreau sa-l vad.

Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| cavalerul11 a răspuns:

Eu am toate sezoanele in engleza o sale ubloadez pe toate pe pet.eava.ro uite profilul meu http://www. pet.eava.ro/cavalerul/video aici am terminat sezonul 1 de pus acum am inceput cu sezonul 2 toate sunt in engleza fundita te rog

1 răspuns:
| sasu12 a răspuns:

Am gasit ceva cu super... da ii numa inceputu ala cand descopera robotu si melodia aia faina. daca te intere www.desene-animate-online.net