| xLyna a întrebat:

Caut de ceva timp episoade in romana cu super robot mokey team hyper force go. Si nu gasesc nici macar melodia de inceput.Imi puteti trimite linkuri cu Episoade, orice care episod, dar in romana.Va Rog Frumos! Multumesc!

1 răspuns:
| varasea a răspuns:

Se scrie monkeys, nu mokey. Si episoade in romana nu cred ca vei gasi, pentru ca serialul a fost dat pe jetix o perioada scurta de timp. Cel mai probabil vei gasi in limba engleza daca vei cauta.