| Edwwward a întrebat:

Daca sa zicem, am scris o carte, costa mult pentru a o publica?
Si de unde as sti daca eu am avut o idee, dar ideea aceea a fost deja luata de altcineva, si eu nu as stii asta?

1 răspuns:
| ZvT a răspuns:

Sti, cu un singur ''i''. Probabil cei ce publica cartea au datoria de a verifica continutul, cum e şi la examenul de licenţă, se verifică printr-un program frazele identice. Un unchi de-al meu zicea că a dat mai bine de 3 000 de lei acum câţiva ani pentru publicare, dar şi-a scos banii din vânzarea cărţii.