| Valentina8 a întrebat:

Am scris o carte timp de 4ani. Problema este ca am scris-o cu scrisul meu de mana si se vede diferenta dintre scris proaspat si cel vechi. As vrea sa fie o carte adevarata ca sa nu se piarda scrisul. Unde ar trebui sa o duc pe a mea (are 260 pg) ca sa fie scrisa si corectata gramatical (sigur oi fi gresit desi m-am straduit sa nu). Nu vreau sa fie publica o vreau pentru mine ca amintire.
Stiti sa-mi dati si un pret? cam cat ar costa tot?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să cauți la tine în oraș o editură, sau pur și simplu servicii de dactilografie. Le găsești de exemplu la tribunal. Costul este la pagină A4 dactilografiată, poate 10 lei pagina.

| NotNamed a răspuns:

Of si ma facusei curios de continutul cartii sad

| Valentina8 explică (pentru NotNamed):

E despre viata mea personala, de aceea o vreau pentru mine si eventual copiilor mei.