| ana19anamaria_5941 a întrebat:

Daca Steaua va castiga cu Chelsea cu cine va juca urmatorul meci?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viseaza in continuarelaughing)...pana joi cand va trezesc astia la realitatelaughing

| ana19anamaria_5941 explică (pentru anonim_4396):

Nu esti stelist? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ana19anamaria_5941):

Sa-ti explic cu sta treabalaughing)

M-am nascut Dinamovist si tin cu Chelsea de la 9 ani...tre sa recunosc ca m-am bucurat ca o trecut de ajax ca am sperat la un bilet cu Chelsea dar nenorocitii astia de bisnitari au furat tot n-am mai prins nimic...acuma sa te intreb:Cum sa fiu stelist?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ana19anamaria_5941):

App...credema sunt fan Chelsea INRAITlaughing)

| ana19anamaria_5941 explică (pentru anonim_4396):

Da nu stiu din astea! laughing laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru ana19anamaria_5941):

Pacat...din punct de vedere valoric chelsea este ce-a mai valoroasa echipa din lume... poate doar Barcelona este peste!

| RefinedStrings a răspuns:

Vinerea viitoare se vor extrage si pentru europa league si pentru champions league. Inca nu se stie.

| Mamboo a răspuns:

Asta se va decide abia dupa ce se va termina partida, nu stiu in ce mod se face gruparea...dar in nici un caz nu poti sa-ti dai seama de acum!