| Clannad a întrebat:

Daca sterg o poza de pe hi5? ramane comentariul?

14 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu ramane memorat pe nicaieri, nici comentariul in sine, nici la statistici (acolo unde iti arata cate comentarii ai in total), asa ca mai bine te gandesti de doua ori inainte de a sterge ceva. big grin

| evoke a răspuns:

Nu, nu are cum sa ramana din moment ce stergi poza. Automat se sterg si comentariile de la acea poza.; d

| Doddel a răspuns:

Nu ramane. se sterge si comentariul o data cu poza

| Helene a răspuns:

Nuhappy

| bOse a răspuns:

Nu

| anonul a răspuns:

Nu ramane decat pe prima pagina acolo unde scrie cate comentarii la poze, profil, five ai. happy

| AdeEalx a răspuns:

Nu nu ramane comentariul, pentru. ca se sterge poza.
stiu prea binewinking

| Emmeii a răspuns:

Nu ramane comentariul la poza din moment ce tu ai sters poza. laughing

| bibi1202 a răspuns:

Nu cred. nu prea are cum sa ramana comentariul, deoarece comentariile se dau la poze si automat daca stergi poza se sterge si comentariul...

| Just_3218 a răspuns:

Daca stergi o poza automat se sterg si comentariile de la poza aceea:p :*

| evelin_1888 a răspuns:

Daca stergi o poza comentariile sunt si ele sterse...sigur asa ewinking

| 1ydy4 a răspuns:

Nu, nu ramane pentru ca... Comentariile de la acea poza apartin de fotografie happy deci nu iti raman comentariile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, unde ar putea ramane? laughing