| Tania a întrebat:

Daca sterg o poza si sterg si din recyle bin mai ramane in calculator pe undeva acea poza? Este sterasa definitiv?

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Nu mai exista nikiunde! Daca ai sters-o si din cosul de gunoi tongue

FunDAAA?:X

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

este stearsa definitiv
data viitoare cand vrei sa stergi ceva, gandeste-te de 2 ori inainte ca sa nu regretiwinking

| solumaam a răspuns:

Este stearsa definitiv ...bineanteles ca daca duci HDD-ul la o firma de recuperat date de pe el s-ar putea sa o gaseasca si sa ti-o redea doar ca asa ceva costa enorm in caz de reusita!

| deea89 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu mai ramane pe nicaieri.E stearsa definitiv.

| coxx a răspuns:

Nu. nu mai ramane
daca o stergi di,, cosu` de gunoi `` laughing
funda?

| deea07 a răspuns:

Da, este stearsa definitiv, insa incearca la Start, Documents, daca nu e acolo inseamna ca nu mai existabig grin

| sagetator a răspuns:

Da, este stearsa definitiv.

| Catalinna a răspuns:

Poza este stearsa definitivhappy

| CezarGroza a răspuns:

Nu.Doar cu un anumit program ce se foloseste pentru a recupera datele.

| Sh33rban a răspuns:

Da e definitiv.sau cel putin asa stiu eubig grinbig grin