| D33aNnN a întrebat:

Daca stiti si voi un hack pentru Wizard101 dati-mi un raspuns pleasebig grin

11 răspunsuri:
| XxAnonimuXx a răspuns:

Salut mane si eu am hacku dar net framework n-am si site nu mergeeeeee te rog trimite-mi si mei net frameworku te rog mane te rog trimite-l la idau asta ionut_anderman123 te roggggg frumosss nu sti de cand caut net framework te rogggg multtt te rogggg

| george232323 a răspuns:

Nu merge nici unul

| Savu_George_1998 a răspuns:

1.parola este wizzard101mydownstoreMDS
2.nu merge

| leo666 a răspuns:

Wizadr101 crowns generator si iti cere pass si scrii OD45loi sau wizzard101mydownstoreMDS

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru leo666):

Http://mydownstore.com/....../index.php si parola e ce tio zis leo666

| baltaggu a răspuns (pentru XxTerrorxX2):

PAROLA de la net.framework care e?

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru baltaggu):

Caut-o pe net ca eu am uitat-o

| Buzgure_Tudor_1991 a răspuns (pentru baltaggu):

Usingnetframework e parola 100%

| AndreiAndreiu99 a răspuns:

Mersi......chiar merge

| AnonymBăă a răspuns:

Leo dar merge sigur?

| theodor20 a răspuns:

Stiu eu ceva nimic