| Dan_Chiriac_1977 a întrebat:

Dati-mi plzzz hack de corown pe wizard101 plzzz dau funda de pe 3 conturi

4 răspunsuri:
| Maddiex3 a răspuns:

Iti mai explic si tie cum am mai explicat si la alti "inteligenti" de genul tau.

1. Hack nu exista, iar daca ar exista ar fi plin de virusi.
2. Inceteaza sa mai ceri asa ceva pe Tpu.ro
3. Incearca sa joci cinstit
4. Get a life!

| DarkAngel0o0 a răspuns (pentru Maddiex3):

Se vede ca esti ratat si nedocumentat! Hack exista si este 100% fara virusi, porti sal scanezi cu ce antivirus vrei tu! In orce caz uite site la hack si iti garantez ca e functional si 100% fara virusi http://mydownstore.com/index.php/game-hacks/55-wizard-101-hack.

| Savu_George_1998 a răspuns:

DarkAngel0o0 nu merge

| Dan_Chiriac_1977 explică:

Boule