| Innovation a întrebat:

Daca sunt nascuta pe 6 martie cand este baba mea? Tot pe data nasterii mele? Multumesc! A si La multi ani tuturor de 1 Martie si o primavara placuta!

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Poti sa iti alegi oricare zi intre 1-9 martie ca sa fie "baba"ta, nu trebuie sa fie chiar ziua ta de nastere, apropos: La multi ani mult noroc si multa, multa fericire! O primavara fericita!

| Innovation explică:

Multumesc tuturor pentru urari! O primavara placuta si voua!

| antantonio88 a răspuns:

De fapt, babele (de la 2 pana la 9 pentru ca 1 trece)le poti alege tu indiferent ca esti nascuta pe 6. La multi ani