| Villy0po a întrebat:

Daca sunt tuns periuta si imi fac acea masca cu 1 lingura ulei de ricin, 2galbenusuri si putina zeama de lamaie, eu pun 1 lingura ulei ricin si1galbenus(ptk am parul mic)?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce zeamă de lămâie?
O fiolă de vitamina A, ulei de ricin și un gălbenuș de ou sunt suficiente pentru părul tău scurt.
Pa, pa.

| DyaElla a răspuns:

Da iti poti face
Te va ajuta sa iti creasca mai repede, mai des, si mai aspectuos. Chiar iti recomand sa faci acea masca, deoarece de va ajuta mult.
Trebuie sa faci masca asta cel putin o data la 2 saptamani. Sti tu cumse aplika si chestii...
Am auzit ca este foarte bun pentru bruneti/brunete, insa nu te baza pe asta daca esti shaten sau blond, sigur te va ajutawinking