| pufoseniaRO a întrebat:

Daca sunteti pasionati de citit carti de groaza pls ziceti mi si mie niste titluri bune! funda, fundita, fundoaie cum vreti sa o luati

Răspuns Câştigător
| lavinnya a răspuns:

Citeste Cronicile Wardstone de Joseph Delaney:Ucenicul Vraciului – Vol. 1

Secretul Vraciului – vol. 2

Blestemul Vraciului- Vol. 3

Batalia Vraciului – Vol. 4

Greseala Vraciului – Vol. 5

Sacrificiul Vraciului- Vol. 6

Cosmarul Vraciului- Vol. 7

Destinul Vraciului -Vol. 8 (IN CURS DE APARITIE) funda?

4 răspunsuri:
| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Am citit de curand romanul "IT" de la Stephen King pentru. ca am citit pe net ca este cel mai bun roman al sau de pana acum. Si intr-adevar a fost foarte fain. Eu nu sunt o fricoasa dar, sincer, m-a cam speriat un pic, mai ales ca citeam doar seara.Era chiiar scary big grin. La inceput nu prea o sa-ti dai seama despre ce e vorba dar cu cat citesti mai mult cu atat realizezi ca e chiiar interesanta. Spor la citit!

| chibiusa a răspuns:

Eu iti dau numele unui autor specializat in asa ceva.
fiecare carte a lui te tine cu sufletul la gura si curand vei deveni dependent de romanele lui.
stephen king

| aLexZz_7238 a răspuns:

Pai nu stiu cauta si u pe Google niste titluri.

| floricyk a răspuns:

Eu nu sunt pasionata de ele dar am auzit de ele ite niste exempe de carti de groaza : Serge Brusollo, Cosmar de inchiriat, regii nisipurilor.