| AnAndrey1994 a întrebat:

Daca transfer 1 euro de pe un numar de abonament Vodafone pe cartela imi expira in 10 zile s-au dupa 1 luna?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Creditul transferat ofera valabilitate. Contul către care efectuezi transferul va primi o perioadă de valabilitate corespunzătoare valorii transferate: 5 zile pentru 1 € credit, 7 zile pentru 2 € credit si 10 zile pentru 3 € credit.

sursa:

https://www.vodafone.ro/......controller

| Paraschivstefan10 a răspuns:

Depinde pe cat vrei o zi o saptamana o luna

| AnAndrey1994 explică (pentru Paraschivstefan10):

Si unde aleg asta ca cat vreau? laughing)

| Alexandru096 a răspuns:

Daca transferi numai 1 Euro iti expira in 10 zile, de la 3 Euro in sus iti expira in 1 luna. Funda?

| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

Optiunile de 1 euro sunt valabile 10 zile. Daca nu folosesti creditul, acel 1 euro nu iti dispare pana la data de valabilitate a cartelei