| BruneTTe a întrebat:

Daca un site de invizibil arata ca o persoana este pe invizibil asta ce inseamna? Persoana e pe invizibil la toata lista sau doar la cativa?thinking Ca ma gandesc ca nu are cum sa stie programul ala la cati sta pe invizibil thinking asa, daca ar fi numai la cativa ar arata "online". voi ce ziceti?thinking

Răspuns Câştigător
| ToxicBubless a răspuns:

Acelasi lucru...acolo arata ca e invizibil daca e la toata lista pe invizibil... dar daca este doar la 2, 3 sau mai multi si nu la toata lista arata ca este onlinebig grin

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ai dreptate happy

| Mara a răspuns:

Daca e online, dar e invizibil pentru unii, atunci arata online.
daca e invizibil, si e online numai pentru cativa, atunci iti arata invizibil.

| 3ll3nA a răspuns:

Pai. daca pe site-ul acela, persoana este pe invisible este la toata lista...Site-ul iti arata daca acel id pe care il scrii u este pe invisible... daca e la toata lista.nu are cum sa stie, nu?