| d3utsy a întrebat:

Am o intrebare. Am intrat pe un site unde pot afla daca e o pers pe invizibil. I-am scris ID-ul si arata ca este online, dra la mine in lista este offline. M-am certat cu acea persoana si m-am gandit ca poate s-a pus pe inv la mine. De asta e la mine offline si acolo arata ca e online? Doar la mine s-a pus pe inv?

11 răspunsuri:
| zerozero a răspuns:

Da. se poate. E o optiune ceva de genu' "Click dreapta pe ID -> Appear offline for this person"

| JoJo a răspuns:

Daca acolo iti arata ca e invisible inseamna ca ti-a dat doar tie invisible dar daca arata online cum zici tu, cred ca ti-a dat ignore.

| BUBULINA a răspuns:

Foloseste invizibil.ro
ala nu da gres niciodata
hmm
sincer eu cred ca ti-a dat permanet offline. dar nah ii e jena acelei persoane sa recunoascastraight face

| lifeForJesus a răspuns:

Se poate si asa, sau... poate a dat eroare sit-ul!

| mihaa a răspuns:

Ti-a dat ignorr, acea persoana

| Robert5678 a răspuns:

Voi sunteti idioti? A zis ca dupa aia a vb cu el, deci nu putea fi ignore...Era el pe inv la toata lista probabil

| miriam0198 a răspuns:

Da, se poate dar poate ca ti a dat ignore...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a pus pe invizibil (dacă ești sigură că nu-i ignore). Poate fata n-are chef de prezența ta, pur și simplu. Eu de obicei dau direct ignore când mă supără cineva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca www.imvisible.ro, este cel mai tare site de detectare de ID-uri pe romania

| maimutzica a răspuns:

Eu stiu ca daca acolo arata ca e online...si la tine apare offline...inseamna ca doar la tine este pe off ....si asta mai mult ca sigur... pentru ca si eu fac asa cand ma cert cu cineva...big grin

| d3utsy explică:

Nu mi-a dat nici un ignor... nu avea de ce. e verisoara mea.