| cedracumacauti a întrebat:

Daca voi ati fi elevii si in microbuzul de scoala v-ar placea de o fata, cum i-ati spune?

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Hmmm... Poi, ai putea sa te bagi in vorba cu ea.
Stiu ca majoritatea ziceti ca nu aveti tupeul sa faceti asta, si probabil nici eu nu as avea daca as fi in locul tau laughing), dar daca vrei sa iei atitudine asta ar fi singura si unica solutie.
Sau... daca ai norocul ca unul din prietenii tai, sau din prieteni prietenilor tai ( cred ca ai inteles ce vreau sa spun) sa o cunoasca poti vorbi cu ei si sa aranjati o iesire in grup. Asa te vei putea apropia de ea.
Asta sigur va functiona.
Cam astea sunt ideile mele. Succes!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când treci pe lângă ea, salut-o și dacă îți răspunde mai repeție câteva zile și apoi treci și la o mică conversație.
Succes!
Pa, pa.

| 1AlexS a răspuns:

Pai sincer.m-as baga cu ea in vorba.I-as atrage atentia...i-as zambii si atunci o sa vezi daca te place sau nu.Ori se stramba la tine ori zambeste si ia... apoi te bagi cu ea in vorba.

Întrebări recente