| sweetmih a întrebat:

Dati exemple de carti de engleza si germana

1 răspuns:
| Doriano a răspuns:

Iti da-u eu : Mr Stink, Fifty Shades of Grey,Of Mice and Men,Clash of Kings, Feast for Crows, Tempest.

Acestea au fost in engleza acu iti da-u si in germana :Meine Tiere unde ihre Kinder, Jugend ohne Jugend, Was ich dir noch sagen will, Wolfsblut sper ca ti-am fost de ajutor daca ti-au placut funda daca nu asta e, UITETE LA PARIU CU VIATA SEZONUL 3 IN CURAND PA PRO TV INCEPAND DE LA ORA 20:30 DIN TOAMNA!