| Kesha1428 a întrebat:

Dati-mi idei de desene.Adica ce as putea desena, pls! funda cea mai buna idee!

14 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

O pisiqtza big grin

| Andr3yCzz a răspuns:

Aici iti explica liniuta cu liniuta cum sa faci un desen reusit
http://desenatori.ro/
Bafta Mary! Sper ca te-am ajutat.

| ĿФsт a răspuns:

Ai putea desena un anime sau un pers dinr-un anime ex: VAMPIRE KNIGHT... uitate l el si vezi daca iti place vreau personaj si deseneaza-l

| electriz a răspuns:

Fi atenta, ar putea pare emo dar mie mi se pare bela ca l-am facut si eu : -In partea de dreapta un copac cu multe crengi fara frunze in creion alb-negru9totul in alb-negru;
-pe mijloc o fata in palton si imprejurul ei faci un drum cu mai multe colturi mai jos mai larg sa para mai aproape si mai sus mai stramt sa para mai departat;
-In partea de stanga mai pe sus nu mult, deai putea face luna sau soarele dar sa nu uitam cai alb-negru tongue

Cum il poti face mai belea: De aceea ti-am zis sa-l faci in creion alb-negru! Uzi degetul cu apa sau pur si simplu cu saliva fara rusine laughing si dai peste unde-i creion si intinzi sa ara un fel de ceata; Foonda?

| Andreeax3 a răspuns:

Flori, chipuri, animale, fete,baieti,haine,schite,pantofi, oameni, chiloti =]]]]... pe tine dintr`o poza. lucruri ochelari. etc. FUNDA?big grin

| DeDexD a răspuns:

Un chip pe o juma vesele si juma trista.Pe jumatatea chipului vesel pui flori fluturi iarba verde si multe alte si un soare si nori.Pe jumatatea chipului cea trista pui fulgere luna lilieci morminte si alte chestii.Pe cea vesela scrii : Roz culoarea mea care arata ca inmia.Pe cealalta trista scrii.Rosu culoarea sangelui.SA scrii in engleza tongue buna sper ideea.

| Nenumescovici00 a răspuns:

Un personaj din desene.Sau te duci in fata oglinzii sau iti faci o poza si te desenezi pe tine sau un animal sau citeste o compunere si fa un desen in legatura cu acea compunere sau poveste de exemplu alba ca zapada si cei 7 pitici sau un peisaj de primavara, toamna, vara sau iarna.Sau poate un oras. Funda puppy dog eyes puppy dog eyes?

| Amaa1817 a răspuns:

Poti desena rochii haine in mod special, portete...

| 1231242 a răspuns:

Un peisaj de natura

| MarySille a răspuns:

Ai putea desena o poveste,prima oara sa incerci sa desenezi o sirena, apoi niste pitici pe langa ea, sau pesti, poti desena ceva foarte interesant o fata tiuta in lanturi intr-o apa si care cineva incearca sa o salveze...mai multetongue, sau o piscina cu fete, baietiwinking. Baftatongue

Bafta Mary! Sper ca te-am ajutat.

| BobMarley_6652 a răspuns:

Peisaje personaje portrete desene urbane noo... jucarii

| 24101996 a răspuns:

Fa'tii portretu tau.sau a persoaneiii draqi.sau cauta p google ceva ideeii! Bft.happy

| Lia30 a răspuns:

Ai putea sa-i faci un portret celei mai bune prietene sau sa te desenezi pe tine cu eabig grin

| 2381 a răspuns:

Un peisaj, un apus sau ceva, reflexia apei, o livada, un sat saracacios, o floare rara, portretul cuiva, sunt foaaarte multe de desenat! sau chiar din imaginația ta: ce simți în acel moment, aia pictezi. ai putea face un desen în care exista multa ficțiune.