| Goticalys2345 a întrebat:

Dati-mi niste ideii...Ce sa desenez?

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

Bunăă!
Păăi te poţi uita pe fereastra şi desenezi ce vezi în faţa ochilor, poţi face nişte portrete ( ale prietenilor, le faci şi lor o surpriză ), ale celebrităţilor, al mamei, al tatălui, etc. Poţi scrie pe google ''compoziţii decorative " [ sunt foarte drăguţe :d, relaxante ].

Pa, pa :*.

5 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Poti sa reimaginezi chestii.De exemplu, poti desena toate printele Disney, dar prin ochii lui Tim Burtonhappy
Sau poti sa incerci sa desenezi ceva cat mai sinistru si apoi ceva cat mai frumos, sau le poti pune pe ambele in acelasi desen si sa faci o balerina injunghiata sau posedata.
Poti desena copii cat mai inspaimantatorilaughing Imaginatia nu are limite.

| Dolyta a răspuns:

Mie de obicei imi place sa desenez animeuri pentru ca sunt usor de desenat si flori, fluturi... poti sa desenezi ce iti place tie. sau incearca sa faci ceva mai greu: un portret. Bafta multa

| GaBiTuLForEver a răspuns:

Pai depinde ce melodii iti plac.Asculti melodia si dansezi cum simti, daca vrei sa dansezi pe melodie te uiti pe youtube la dans si il inveti, sau il faci pe loc in fata pc-ului. Funda?

| LexiiTheLonelyGirl a răspuns:

Păi,încearcă să desenezi din animeuri, aşa îţi va veni mai uşor sau încearcă să faci un portret.big grin