| VictorL a întrebat:

Dati-mi niste poezii pentru absolventi de clasa 9-a sau texte de multumire pentru profesori cele mai bun e poezii si tecte primesc funda!

6 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Dragi proferi, va multumesc ca m-ati indrumat pe parcursul acestor 4 ani frumosi pe care i-am petrecut impreuna, va multumesc pentru ca datorita dumneavoastra am ajuns o eleva/elev atat de stralucit si pentru ca ori de cate ori greseam, ma corectati ca la carte, datorita voua stiu ce inseamna invatatul.
Va doresc numai elevi olimpici, care sa duca si ei mai departe numele dumneavoastra in toata tara.
Sper sa ne revedem cu bine!

Dragi colegi, va felicit pentru performanta obtinuta, si va doresc numai binele pe viitori ani pe care ii vom mai petrece impreuna!
Sa ne auzim cu bine!

daca ti-a placut, nu uita de funda!

| VictorL explică (pentru vlad89c):

Da daca u mi-a placut?

| vlad89c a răspuns (pentru VictorL):

Daca nu ti-a placut asta e, am incercat sa te ajut.
Chiar nu ti-a placut?

| VictorL explică (pentru vlad89c):

Da dar am gasit asa ceva pe google

| XtremePWN a răspuns:

Nu exista "absolvent" de clasa a 9-a. Cand termini clasa a 9-a treci in clasa a 10-a.

| vlad89c a răspuns (pentru XtremePWN):

Eu folosesc termenul: a absolvii, pentru ca trebuie sa fie un termen care sa se foloseasca pentru trecerea dintr-o clasa in alta.