| SmoothCrimnalnr.1 a întrebat:

Dati-mi parolele de barca si de avion la gta vc?

27 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Nici macar nu exista coduri pentru avion sau pentru barca in GTA Vice City.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Ai mai pus 'intrebarea' asta!

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

P. s Google is your friend! happy

| cLaudYu a răspuns:

Joaca gta San Andreas acolo sunt "parole" pentru avione, barci etc

| aragon18 a răspuns:

De la avion nu stiu. Doar de la barca : seaways.

| Francu_Miandru_1990 a răspuns (pentru aragon18):

Asta e pentru masini pe apa

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Da le vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mor dupa parolele care l-am spusssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss.

| SmoothCrimnalnr.1 explică:

Aia de barca nu-i seaways aia e de mers pe apa eu vreau barca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola de avion este shertgarteh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De barca seaways si airship

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eczista desteptule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barca zboara:airship

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum semi apara nu avion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu o parola de elecopter

| Synbed a răspuns (pentru anonim_4396):

Shift+delete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus tiu nici o parola stiu o parola pentru ferari gettherequickly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau parole de barcala gta vip cine joaca gta vip si vrea parola de avion e :flyingtostunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda am fost prost ca am sters gta san andreas dar de avion e :jumpjet, elicopter:ohdude, jumpjet e misto tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| iongeorge12 a răspuns:

Si eu parola de barca pentru gta Romania deci daca stiti stiti spuneti-mi

| hegedusantonio a răspuns:

Nu egzista frate nici o parola

| Pufosh_Ingerash_2000 a răspuns:

Este doar pentru a zbura cu barca airship

| George_Ilie_1973 a răspuns:

George ilie

| Popa_Almira_1968 a răspuns:

Dati-mi parolele de barca si de avion gta vc

| Dragne_Ionut_1999 a răspuns:

Imi dati si mie cateva coduri la gta vice city underground nfs 2

| anonim_4911 a răspuns:

De unde ai luat gta san andreas?