| →Ðeny :x← a întrebat:

Dati-mi pls niste statusuri faine :*.
Sau descrieri de hi5.
>:d<
Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| eu_6788 a răspuns:

NU FURATI! Parlamentarii nu suporta concurenta
Doctorul mi-a spus ca sunt nebun... dar vocile din cap cica nu e adevarat
Bate si ti se va deschide... proces penal!
Salvati energia, dormiti la scoala!
Vand Pitbull. Mananca orice si ii plac foarte mult copiii.
Angajez Clown. Rog seriozitate!
Daca intr-o zi gasesti femeia iubesta cu altu si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!

- Ce bine arati... ai fost bolnava?

- Astazi am aflat ce e Iubirea... maine afli tu ce-i despartirea!

- Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora!

- De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori?!

- Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice

- Eu sunt negru ca piperu ma iubeste tot cartieru...

- Am mancat usturoi... Nu pot vorbii!

- Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.Acum ca am crescut am realizat ca asa este!

- Fetele imi bat in geam...si n-aud... am termopan.

- Mai bine taci si doar pari prost... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!

- Invisible to everyone! only loosers can see me.

- Prea bun ca sa fiu Light!

- Cine nu ma poate inghitii... sa ma suga!

- E bine sa lasi bautura... dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o!

- Nu beti apa, pestii fac sex in ea!

2 răspunsuri:
| KatherineSparks a răspuns:

De ce nu iei versuri din melodii?
Du-te pe www.versuri.ro si dupa dai la 'Search' o melodie care-ti place. Ce e mai usor de atat?

| Sufletel92 a răspuns:

Asculta melodiile tale preferate, apoi dai pe versuri.ro si iti pui versurile.Asa fac eu. E foarte tare:X

Funda?:*