| Bee123 a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de filme gen aventura sau horro si cu o scurta descriere, va rog.

3 răspunsuri:
| Bee123 explică:

Horror* scuzati-ma!

| VirusS97 a răspuns:

Portocala Mecanica horror si putin amuzant big grin

| love13 a răspuns:

1.Casa de ceara: 2 tipi [unu din ceara] au facut un oras din ceara.si 4 adolescenti au ajuns in acel oras... unii mureau altii se luptau cu ei...joaca:chad michael murray, paris hilton gen:horror 2.Stiu ce ai facut asta-vara[1, 2,3]:4 adolescentii dau cu masina peste un pescar.peste un an ei primesc biletele cu amenintari:"stiu ce ai facut asta-vara". unii mor alti il omoara pe pescar dar la fiecare film la sf filmului apare din nou pescarul.joaca:jennifer love hewitt, freddie prinze jr. gen:horror.
3. Pulsebig grinin aparatura tehnologica [pc, tel, tv] ies fantome care omoara oamenii.le sterg cat de cat mintea si din ce in ce mai mult apar pete de metal pe pielea lor si explodeaza.joaca:ian somerhalder, kristen bell gen:horror. Funda?

Întrebări recente