| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie ID-urile voastre de Yahoo! Messenger. ID-ul meu e "bobocpetre98@yahoo.com".

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Mai, pitici!
Nu va mai faceti publice id-urile pe forumuri! --- folositi-va de optiunea "mesaje private "! Va protejati, in acest fel, de spam si de tot felul de retardati!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Petre a răspuns:

Întrebare mutată la categoria: "Mizerii". (Ce-mi mai place categoria laughing )

| ProjectJackpot a răspuns:

Il_iubesc_pe_JB_sa_moara_gibilan@JBthebest. kk Nu-l iubesc dar id-ul e bun!

| ReporteritzaisBack a răspuns:

Vise_colorate24 al meu

| corny_1752 a răspuns:

Id meu este cinecitesteidmeuecelmaimareprost.@roketmail.com