| Tadotaki_8217 a întrebat:

Dati-mi si mie niste exemple de filme super. [ fara horror ]

11 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

O drama excelenta, ei nu chiar drama dar e un film care o sa te faca sa apreciezi viata asa simpla cu era -The Time Machine superb, uite melodia de la film http://youtu.be/WVJCXVx-J98.O drama iar(cred ca ai vzt, majoritatea au vzt-o ) The Notebook frumoasa drama. Iara un film interesant Antonement si Eva (drame foarte bune)
Comedii ceva nu prea stiu, Singur acasa (sunt sigura ca l-ai vazut :)) ), nu ma prea uit.Dar ce ti-am scris mai sus sunt:X, Viozionare placuta!

| Zoet a răspuns:

Blonda de la drept, Stăpândul inelelor, Grown Ups.

| roxanarooxy a răspuns:

Pulbere de stele( e super fain), vampire diares, twilight, singur acasa 1 2 3,

| KaleidoscopEmyLara99 a răspuns:

Star Dust, 10 lucruri nu-mi plac la tine, profa rea dar buna, ...mai cauta pe www.divxonline.ro

| ERIS a răspuns:

Forrest Gump.Este super emotionant si este cu acordul parintilor

| Anna1999 a răspuns:

American Pie 1-7. E comedie...Mori de ras!
Funda?

| alice97 a răspuns:

Placinta Americana(Cursa in pielea gloala; Cartea dragostei)
A suferit destul
2 Pupeze Albe
Titanic
Van helsing
Ghots Rider

| TheLexyy a răspuns:

Spionul din vecini, Maestrul betiv I, Maestrul Betiv II / si MAi multe cu PErsonajul principal big grin

| LaColtz a răspuns:

Intra si tu acum in comunitatea noastra :
www.lacoltz.ro/forum
vizioneaza filme online :
www.cinemaon.ro

| kutzulake a răspuns:

Superhero Movie...e cel mai tare film de comedielaughing

| craist a răspuns (pentru kutzulake):

De acord cat am ras in filul ala nu am ras la nici un film merita vazut. recomand.