| Mikasa a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei pentru niste costume de Halloween mai riginale

Răspuns Câştigător
| OanaVlad a răspuns:

Poti sa incerci un costum de Frankie Stein (varianta feminina a lui Frankenstein) sau un varcolac si a da! un zombie happy Si sa nu uit! cel mai usor costum (de facut) e cel e fantoma. Ia un cearsaf alb si fai ochi si nas ca sa poti resipira si vedea.Bafta si distractie placuta!
P.S. Acm am venit de la Halloween si daca nu sti sa dansezi danseaza in prosteala big grin
P.S. (2) Nu iti trebuie neaparat costum. E mai fain fara happy

3 răspunsuri:
| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

Poti sa te faci o vrajitoare...ei rocia neagra a bunicii, un palton iti faci negi pe fata si o palarie neagra

| BiancaOMG a răspuns:

Incearca un costum de pirat sau poti incerca unul de scarymovie

| BOSS11 a răspuns:

Frate anul trecut de Halloween am cumparat o masca de moarte
Apasai pe un buton si pe toata masca iesea un lichid rosu ca sangele si ca si costum mi-am luat unu de schelet aratam asa fain
Sper ca ti-am fost de folos!